Naše služby v Psím psychologickém centru:

Ambulantní terapie zvířat: Cena od 499 Kč/ konzultaci. Majitel dojíždí 2 x v týdnu za námi za účelem terapie problémového chování a učí se základním kynologickým, etologickým, veterinárním dovednostem. Učí se číst své zvíře, ovladatelnosti zvířete, manipulaci se zvířetem apod.

Diagnostiková terapie a její průběh: Cena od 499 Kč/ den ustájení zvířete. Zvíře je u nás umístěno max. na dobu 1 měsíce, kde zvíře připravíme a nastartujeme na základě behaviorální terapie k úspěšné terapii odstranění problémového chování, po uplynutí měsíční doby v terapii pokračuje majitel zvířete doma na základě domácího behaviorálního plánu. Kontrola dle potřeby.

Stacionární terapie a její průběh: Cena od 399 Kč / den ustájení zvířete. Zvíře je u nás umístěno na několik málo měsíců. Po celou dobu se zvířetem intenzivně pracujeme dle vypracovaného behaviorálního plánu, který je přímo na míru našemu zvířecímu klientovi. Od druhého měsíce smí majitel přijet za zvířetem, a na víkendy si jej bere domu, aby mohli zjistit, zda je terapie účelná a zároveň učíme majitele zvířete správné komunikaci a manipulaci se svým zvířetem. Po uplynutí stacionární doby terapie, je zvíře již nastálo doma a kontroly následují 1x za 3 měsíce nebo dle dohod.

Osobní konzultace u majitele: Cena 499 Kč / Hod. za konzultaci + cestovné náklady 7 Kč/1km

Vojta Maurer / Psí psychologie, trénink psů, behavioráolní specialista na chování zvířat

Dog behaviorist Vojta Maurer / 2001 - 2017 /

Psí psychologické centrum a K-9 Training Starý Pelhřimov

Tel: +420 777 831 343 / Email: psychologpsu@gmail.com

TOPlist